STRONA W BUDOWIE 
Arsen (od Alabama 33 GOl, poSzafir 617), ur 28.05.2009
wyniki z zawodów :
1. PRÓBA DZIELNOŚCI -ORZECHOWO Data: 29.09.2012r.
    płyta : 37,50 -miejsce :XII
    Ścieżka huculska :73,00 , miejsce : X
    Wynik końcowy : 110,50 miejsce X






.
Asan ( od Alaska ex Nelka 68 GKr, Ori), ur. 18.07.2007r

Potomstwo:  og.Pionier , ur.2012 , matka :Pestka

wyniki z zawodów :


1.
Kwalifikacje młodych ogierów rasy huculskiej do wpisu do Księgi Stadnej
                                            SO Starogard Gd. / data : 12.10.2010 /
                                            ocena płytowa/wstępna próba dzielności
   
                                          zakwalifikowany

                                        2. PRÓBA DZIELNOŚCI -ORZECHOWO Data: 29.09.2012r.
                                            płyta :40,00  -miejsce II
                                            Ścieżka huculska : 80,00  miejsce : I-V
                                            Wynik końcowy :120,00  miejsce II




.
Astor (od Alaski 68 GKr, po Szafir 617 ), ur. 28.06. 2009r

1.PRÓBA DZIELNOŚCI -ORZECHOWO Data: 29.09.2012r.
płyta
:36,67 -miejsce  XV
Ścieżka huculska : 67,50  miejsce :XV
Wynik końcowy :104,17  miejsce  XV





.
Bastylia (Wikt, Boliwia ) ur.02.04.2006 r.

1.PRÓBA DZIELNOŚCI -ORZECHOWO Data: 29.09.2012r.
płyta :36,17 -miejsce XVI
Ścieżka huculska :72,00 miejsce :XI
Wynik końcowy :108,17 miejsce XII





.
Boliwia (Wilk ,Betka) ur.2002
potomstwo : Bastylia , ur.2006 , ojciec Wikt
                  Bonabrodka. ur. 2007 , ojciec Sopis

wyniki :
1. próba dzielności FILICE data: 18/08/2010r.
  płyta :37,17 -miejsce VIII- IX
                                          Ścieżka huculska :51,50 miejsce : XVI
                                          Wynik końcowy :88,67 miejsce XVI






.
Borżawa ( Wabigon , Bella) ur.29.03.2001
potomstwo : Bajo . ur.2005 . ojciec- Neszor
                  Borka , ur.2006 , ojciec- Neszor
                  Bohun ur. 2007 , ojciec- Neszor
                  Bamber ur. 2008 , ojciec- Neszor
                  Bejm  ur. 2009 , ojciec Paragraf
                  Beta  , ur. 2010, ojciec Puchacz
                                                          Blask , ur.2011 , ojciec Puchacz
                                                          Brekinia ,ur.2012 , ojciec Puchacz
                                   
                                        Wyniki :      1.Wielkopolski Czempionat Hodowlany-
                                                              Janów-Grodziec / 07.07.2009r.
                                                              płyta 41,33 , miejsce V
                                                              eliminacje -ściezka 121,33 , miejsce II
                                                          2. 10-13 miejsce do Rankingu
                                                              do Ogólnopolskiego Czempionatu Koni Rasy Huculskiej
                                                              w  2009r.
                                                       
                                                         
.
Larry ( po Włochaty 30 GRz, od Lola 19GŁd ), ur. 28.05.2005r
potomstwo : Polonia , ur.2010 , matka Soneta
                    Suprima ur.2010 , matka : Sarmatka
                    Prymus ur.2010 , matka :Pestka
                    Oaza , ur.2011 , matka : Opawa
                    Pietruszka.ur.2012r. matka  Samba
                    Portos ur.2012r. matka : Soneta
                    Olimpiada ur.2012r. matka: Opawa
                                                            Aramis ur.2012r. matka :Alaska ex Nelka
                                                            Atos ur.2012r. matka Adira
           
                                        wyniki :
                                                      1. II Ścieżka Huculska Ziemi Kutnowskiej
                                                          Plecka Dąbrowa/ 09.08.2008
                                                          miejsce : III / 116,83 pkt

                                                      2.Kwalifikacje młodych ogierów rasy huculskiej do wpisu do
                                                        Księgi  Stadnej
                                                          Grodziec / 14.10.2008
                                                          miejsce IV - zakwalifikowany
                                                         
                                     
Olcha ( od Oda 1647 GBy, po Wisłoczek 1 GEl ), ur. 26.04.2008r
wyniki :  1.PRÓBA DZIELNOŚCI -ORZECHOWO Data: 29.09.2012r.
              płyta 38,0 -miejsce X
              Ścieżka huculska : 80,00 miejsce  I-V
              Wynik końcowy 118,00 miejsce IV





.
Olinka (od Opawa 15 GOl, po Szafir 617 ), ur. 23.07.09r.

wyniki :  1.PRÓBA DZIELNOŚCI -ORZECHOWO Data: 29.09.2012r.
                płyta :40,00 -miejsce III
                Ścieżka huculska :70,00 miejsce :XII
                Wynik końcowy :110,00 miejsce XI



.
Orlanka (Wikt,Riviera) ur.13.03.2006
potomstwo : Orlando ,ur.2010 , ojciec : Sopis

wyniki :      1. PRÓBA DZIELNOŚCI -ORZECHOWO Data: 29.09.2012r.
                      płyta :36,83 -miejsce XIV
                      Ścieżka huculska :68,75 miejsce : XIII
                      Wynik końcowy :105,58 miejsce XIV




.

Pac
potomstwo :





wyniki :

Pandit ( od Pestka 179 GKr, po Szafir 617 ), ur. 21.05.2008r

wyniki : 1.PRÓBA DZIELNOŚCI -ORZECHOWO Data: 29.09.2012r.
              płyta :35,67 -miejsce  XVII
              Ścieżka huculska :62,75 miejsce :XVII
              Wynik końcowy :98,42 miejsce XVII




.
Param ( po Szafir 617, od Samby26 GOl ), ur. 11.04.2009r
wyniki : 1.Najlepszy źrebak w rasie huculskiej i konik polski na I
              Warmińsko-Mazurskim Championacie Klaczy Ras Rodzimych
              Olsztyn  5-6.09.09

            2. PRÓBA DZIELNOŚCI -ORZECHOWO Data: 29.09.2012r.
              płyta :38,50 -miejsce  VI
                                                      Ścieżka huculska :44,00 miejsce :XVIII
                                                      Wynik końcowy :82,50 miejsce XVIII





.
Pola ( Bary ,Palinka ) ur. 04.06.2003

potomstwo :  Pasja( Puchacz , Pola ) ur. 04.06.2008
                      Pełnia ( Puchacz , Pola ) ur.11.05.2009
                      Pluto ( Puchacz , Pola) ur.12.07.2010
                      Punia( Puchacz , Pola) ur.20.06.2011
                      Pinus( Puchacz , Pola) ur. 14.06.2012
wyniki:
                                                            1.Zasadnicza próba dzielności dla koni rasy huculskiej
                                                              SO Klikowa / 18.07.2006
                                                              próba dzielności , wynik : 115,67 ,
                                                                                          miejsce : V



.
potomstwo : Prema (po Szafir 617 , od Pestka 179GKr ), ur. 24.04.09r


wyniki

                  1.PRÓBA DZIELNOŚCI -ORZECHOWO Data: 29.09.2012r.
                      płyta :41,33  -miejsce I
                      Ścieżka huculska : 80,00 miejsce :I-IV
                                                              Wynik końcowy :121,33 miejsce I



.
Puchacz (Prislop X-8 ,Puszka) ur.11.05.2000r.
potomstwo :39 koni



Afryka (Matka- Aria) ur.21.03.2008
Alibaba ( Matka- Azja) ur. 10.02.2008
                                        Arka (Matka- Asturia) ur.06.02.2004
                                        Beta ( Puchacz, Borżawa) 09.06.2010
                                        Blask ( Puchacz , Borżawa) ur.21.05.2011
                                        Brekinia ( Puchacz , Borżawa) ur.15.05.2012
                                        Charybda ( matka- CZEMCHA-MILA I) ur.
                                        Góralka ( matka - Giża) ur.2004 r.
                                        Gwiazdka-BJ (Matka- Gazdynia (Goral XIX-17) ur.2005
                                        JORZIN ( matka - Joga) ur.2008 maść : mysz.
                                        Naomi (Matka- Niemcia) ur.01.04.2008
                                        Nagan-BJ (matka -Niwa ) ur.2005
                                        Niezapominajka (Matka- Niezabudka) ur.12.02.2004
                                        Olimp ( Matka- Oktawia ) ur.09.02.2004
                                        Opoka ( Matka -Oktawka) ur.05.01.2004
                                        Osnowa (Matka- Olpina) ur. 01.02.2004
                                        Pako ( Matka- Paprotka) ur. 21.04.2008
                                        Pati (Panda) ur. 2005 r.
                                        Parys  (P-Smolna) ur. 26.04.2008r. maść : brudny kasztan
                                        Pasja ( Puchacz , Pola ) ur. 04.06.2008
                                        Pecet (Pristilla) ur. 21.02.2008
                                        Pełnia ( Puchacz , Pola ) ur.11.05.2009
                                        Pinus ( Puchacz , Pola) ur. 14.06.2012
                                        Plama ( Partykuła) ur.2008
                                        Pluto ( Puchacz , Pola) ur.12.07.2010
                                        Pluton ( Palszokia) ur.2008
                                        Pociecha ( Plejada) ur.2008
                                        Polinezja (Prehyba)  ur. 2008
                                        Pompeja (Persja)  ur.2008
                                        P-Syberia ( Sonina) ur.2008
                                        Punia ( Puchacz , Pola) ur.20.06.2011
                                        R-POEZJA ( matka- PUTYRA (PRISLOP IX-78) ur.2008 r. maść : sk.gn.
                                        Skała ( Sówka) ur. 2008
                                        S-RUDOLF ( matka - Wega) ur. 2008r. maść : kaszt.
                                        Szpak (Szarotka) ur. 08.02.2004
                                        Wawel ( Waga) ur. 04.05.2008
                                        Wiktoria (Wenus) ur :01.01.2004
                                        Wilkus (Wisoka) ur.19.12.2011
                                        Worodolf (Wega) ur 2008


wyniki :

                                      1.  II Świętokrzyska Ścieżka Huculska  Sielec / 24.06.2007
                                            płyta : 37,67 , miejsce : XV
                                            ścieżka :61,50  miejsce XXIV
                                            wynik końcowy :99,17 miejsce XXV
                                            Rajd : VIII miejsce
                                            jeździec - Kamil Sobkowiak

                                        2. Czempionat huculski Rawa Mazowiecka
                                            28.07.2007 / Rawa Mazowiecka
                                            płyta : 41,00 miejsce III  / Damian Zięć
                                            ściezka : miejsce : jeździec Nikola Woźniczka / Damian Zięć
                                            skoki ? jeździec Damian Zięć

                                        3. Wielkopolski Czempionat Huculski
                                            7-8 wrzesień 2007/ Grodziec
                                            płyta : 40,67  miejsce : I
                                            ścieżka : 72 pkt  miejsce ?
                                            jeździec Damian Zięć
                                            zakwalifikował się  do Ogólnopolskiego Czempionatu Koni Rasy
                                            Huculskiej w 2007

                                      inne :
                                            krył : - 2003 r. BdPN Wołosate
                                            - 2007 r. krył SKH "Chomiczówka"
                                            -2007 r. SKH Siedlisko Sielec
                                            -2012 - Folwark Knopin
Kreator stron internetowych - przetestuj