rodzina Polanki
  1. Pestka (od Polanka 65 GRz , po Jasmon 51 GKr) ur.24.04.99 r.
  2. Soneta (od Sonia 35GKr, po Wikt 56GKr), ur. 15.04.01 r.
  3. Samba ( od Soneta 14 GOl, po Paw z Izb 98 GKr), ur. 28.03.05 r.
  4. Pietruszka - (odSamba 26 GOl, po Larry 27 GPz), ur. 21.05.2012r
  5. Palma (od Pestka 179 GKr, po Ori 1 GOl ), ur. 09.04.06r
  6. Sita - ( od Soneta 14 GOl,po Ori 1 GOl), ur. 07.05.06 r.
  7. Prila- 49 GOl (od Soneta 14 GOl, po Szafir 617), ur. 05.05.08 r
  8. Prima- (po Szafir 617 , od Pepsi 290 GKr ), ur. 14.04.09 r
  9. Prema (po Szafir 617 , od Pestka 179GKr ), ur. 24.04.09r.
  10. Polonia (odSoneta 14 GOl, po Larry 27 GPz), ur. 24.04.10 r
  11. Pacynka (po Szafir 617 , od Pepsi 290 GKr), ur. 24.04. 2010r
  12. Pola ( Bary ,Palinka ) ur. 04.06.2003
  13. Pasja ( Puchacz , Pola ) ur. 04.06.2008
  14. Pełnia ( Puchacz , Pola ) ur. 11.05.2009
  15. Punia ( Puchacz , Pola) ur.20.06.2011
  16. Piwonia (Fant , Pestka) 22.04.2004 . maść - kara
  17. Pasja ( z Kurek) ( Szaman , Piwonia)
  18. Poezja (Sopis, Ponita) , gn-srok
  19. Ponita ( Pliska , Safian) ur.10.05.2002 maść : kasztanowata



rodzina Agatki
  1. Alaska ex Nelka - 68 GKr, ( od Nadzieja 5403, po Luzak 9317 ), ur.21.03.94r. , maść myszata
  2. Antaba -( od Alaska 68 GKr, po Szafir 617 ), ur.01.06.2010
  3. Adira 50 GOl, ( od Alaska 68 GKr, po Szafir 617 ), ur. 05.07.08 r. maść gniadosrokata.

rodzina Wołgi
  1. Opawa 15 GOl ( od Osława 19 GKr, po Wikt 56 GKr), ur. 14.04.02 r. maść gniadosrokata
  2. Olinka -59 GOl (od Opawa 15 GOl, po Szafir 617 ), ur. 23.07.09r. , maść gniadosrokata
  3. Olimpiada-( od Opawa 15 GOl, po Larry 27 GPz ),ur. 09.07.2012r
  4. Omkara (od Opawa 15 GOl, po Szafir 617 ), ur. 11.05.08r
  5. Oaza (od Opawa 15 GOl, po Larry 27 GPz ), ur. 12.08.2011 r
  6. Orlanka (Wikt,Riviera) ur.13.03.2006
  7. Riviera (Fant ,Renoma) 25.02.2002
  8. Olimpia (matka :Olza , ojciec :Szafir) ur. 18.03.2008 , maść : gniada UR.2009
  9. Olszynka (Szafir , Olza) , ur. 17.03.2008 , maść : gniada

rodzina Redy
  1. Olcha 48 GOl ( od Oda 1647 GBy, po Wisłoczek 1 GEl ), ur. 26.04.2008r


rodzina Laliszki
  1. Leszczyna-(od Letczyna 8194, po Słowik 13 GŁd), ur. 05.2012 r
  2. L- Ofelia ( Rewir , Laszka) ur.25.03.1994 ,


rodzina Sroczki
  1. Sawana - (od Sarmatka 99 GKr, po Ori 1GOl ), ur. 12.07.07r
  2. Suprima - ( od Sarmatka 99 GKr, po Larry 27 GPz ), ur.27.04.10r

rodzina Bajkałki
  1. Borżawa ( Wabigon , Bella) ur.29.03.2001
  2. Brekinia ( Borżawa , Puchacz ) ur.15.05.2012
  3. Beta (Borzawa , Puchacz) ur.09.06.2010
  4. Bastylia (Wikt, Boliwia ) ur.02.04.2006 r.
  5. Boliwia (Wilk ,Betka) ur.2002
  6. Baryłka (Sójka , Piaf) ur. 06.05 1994 , maść karosrokata 
  7. Bulina ur. 27.05.2003 ,( Len,Baryłka ) maśc karosrokata 
  8. Bursztyn,wał (Szafir , Baryłka) ur. 15.03.2007 , maść gniadosrokata

rodzina Jagody:
  1. Purynka, ( Supeł, Prunelka) ur.26.05.1997r.
  2. Prima( z Knopina) (Supeł, Prunelka ) ur.25.03.2002r.
  3. Jaga ( Ludwik vel Rokosz, Purynka) ur.10.04.2004r.
  4. Jagoda (Fikus ,Purynka) ur.02.08.2012

rodzina Nakoneczna:
  1. Pluska (Supeł , Perełka) ur.21.04.1999r.
  2. Nora (Fikus,Pluska)ur.20.04.2012

rodzina Wydry
  1. Wisłoka ( Fryderyko, Waga) ur. 31.05.2006
  2. Warka (Ludwik vel Rokosz , Wysoczanka) ur.17.05.2003r.



linia Ousora
  1. Larry 27 GPz ( po Włochaty 30 GRz, od Lola 19GŁd ), ur. 28.05.2005r
  2. Atos (od Adira 50 GOl, po Larry 27 GPz), ur. 17.o7. 2012
  3. Aramis (od Alaski 68 GKr, po Larry 27 GPz), ur. 17.07.2012
  4. Prymus (od Pestka179 GKr, po Larry 27 GPz), ur. 14.05. 2010r
  5. Portos (od Sonety 14 GOl, po Larry 27 GPz), ur. 26.06.2012
  6.  Rubin (Bandita, Rosłana) ur. Młodzianów 29.03.2012 ogier
  7. W-Jedwab (Bandita, Waluta) ur. Młodzianów 13.04.2012 ogier
  8. Kardamon (Bandita, Beata vel Buzka) ur. Młodzianów 15.04.2012 ogier


linia Hrobego
  1. Asan -( od Alaska ex Nelka 68 GKr), ur. 18.07.2007r.
  2. Pionier (od Pestka 179 GKr, po Asan 10 GOl), ur.23.04. 2012
  3. Odi WersetMatka:Obi
  4. Ori (Okoń, Oliwia) ur.:15.04.1994
  5. Person (Ludwik vel Rokosz, Perełka) ur. 2003
  6. Szaman (Limit, Szalka) 1998
  7. Orlik (Paź ,Riviera) ur.18.05.2008
  8. Orkan-Obama,  (Paź,Riviera) ur.02.05.2009
  9. Pionier, od Pestka 179 GKr, po Asan 10 GOl), ur.23.04. 2012
  10. Cedro (Sumer, Pestka) ur. 01.03.2012 ogier
  11. Joker (Fikus, Jaga) ur. 26.05.2012 ogier
  12. Fart ( Szaman , Wawa)
  13. Fiodor  ( Szaman , Wawa)
  14. Lazur wałach . (Ori , L-Ofelia) ur.20.03.2005 , maść -gniada
  15. Opal ( Ori , Olza) ur.23.03.2005 maść : skarogniada


linia Polana
  1. Sybir- (od Sarmatki 99 GKr, po Lucky 7 GOl ), ur. 14.07.2008r.
  2. Lucky (Len , L-Ofelia) ur.:2003 Maść- kara
  3. Lucky og. Ur.14.06.2005 , maśc : kara (LEN, L-OFELIA)


linia Gurgula
  1. Arsen (od Alabama 33 GOl, poSzafir 617), ur 28.05.2008
  2. Pawan - ( po Szafir 617, od Sonety 14 GOl ), ur.02.05.2009r
  3. Param - ( po Szafir 617, od Samby26 GOl ), ur. 11.04.2009r
  4. Powab( po Szafir 617, od Samby26 GOl), ur. 24.04.2010r
  5. Awatar (od Alabama 33 GOl po Szafir 617), ur. 11.07.1010 r
  6. Ocelot ( Fason, Okazja) ur. 2000
  7. Słowik ( Polo ,Siklawa  )ur. 29.03.2003
  8. Wariant ( Tuhaj-Bej, Wikta)  ur.2002
  9. Sambor-W ( Semen, Suta) ur.17.05.2006 r.  ( sprzedany poza region)
  10. Pandit  ( od Pestka 179 GKr, po Szafir 617 ), ur. 21.05.2008r
  11. Astor (od Alaski 68 GKr, po Szafir 617 ), ur. 28.06. 2009
  12. Arsen (od Alabama 33 GOl, poSzafir 617), ur 28.05.2008
  13. Funt  (Wariant, Fraszka) ur. Awajki 04.03.2007 wałach
  14. Fawor (Wariant, Fraszka) ur.  11.02.2008 wałach
  15. Leo (Wariant, Liberia) ur.  20.01.2011 ogier
  16. Fred  (Wariant, Fraszka) ur.  08.04.2012 ogier
  17. Likier wałach ( Szafir , L-Ofelia) , ur .maść -gniada 
  18. Piorun wałach (Szafir , Ponita ) ur. 26.05.2007 , maść : gniada

linia Prislop:
  1. Puchacz (Prislop X-8 ,Puszka) ur.11.05.2000r.
  2. Wilkus ( Puchacz , Wisoka) ur.19.12.2011
  3. Pinus ( Puchacz , Pola) ur. 14.06.2012
  4. Pluto ( Puchacz , Pola) ur.12.07.2010
  5. Blask ( Puchacz , Borżawa) ur.21.05.2011



linia Górala
  1. Amant (Rewir, Agafia) ur.05.03.2004
  2. Pac  (Rygor, P-Smolna) ur.01.04.2003
  3. Alosza (Miłek, Arwena) ur.  08.04.2012 ogier

linia Pietrosu:
  1. Sopis (Piaf, S-Persetka) ur.2003r
  2. Bejm, ( Paragraf , Borżawa) 25.05.2009 / zm. 20.03.2012
  3. Orlando (Sopis,Orlanka)11.04.2011
  4. P-Sopel  (Saracen, Sasanka) ur. 18.04.2012 ogier
  5. Wrzos-W ( Nominał, Niezabudka) ur.19.01.2009 
Kreator stron internetowych - przetestuj